<data:blog.pageTitle/> <data:blog.pageName/> – <data:blog.title/>

Hakkımda

Soldaki benim eski halim.

Merhaba ben Muhammet,
MCuhadar kurucusuyum ve henüz tek yazarıyım. 21 Aralık'ta Çorumun iskilip ilçesinde dogdum.İlkokulu ve Ortaokulu İlhami Ahmet Örnekal İlkOkulunda okudum.Okulumu İstanbul/Göztepede okumuştum.Şimdi lisede okuyorum.

Blog yazarlıgı ve ben
Hatırladığım kadarıyla 2013 yılında ilk blogumu açmıştım.Ve blogger.com domainliydi.Ardından birçok çalıntı içerik yayınladım sonra reklam alma kısmına gelince bir baktım ki çalıntı içerik boşunaymış özellikle google bunu fark etmiş ve sitemi google'da gerilere atmıştı.Bende başka sitelerde şansımı denedim fakat .com domain olmadığı için çok ilerleme kaydedemedim.Buda beni üzmüştü fakat 2014 yılında ilk .com'lu domainimi satın almıştım.

İlk başlarda çok güzel gidiyordum fakat bir sıkıntıdır.Beni çok zorladı bende yazarlıgı bırakmıştım.Sonra dedim ki bu kadar bilgi edindim bunları bir bloga yazayımda bari ileride olurda unutursam veya birilerine lazım olursa diye bu siteyi açtım ve başlangıcı yaptım.Bakalım ilerilerde ne gibi sürprizler bizi bekliyor olacak.

1 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, blogunuzu tanıtın, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2016 yılı içerisinde yeniden düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!  Web : http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel : +90212 330 9707

  Bloglar Yarışıyor, Hemen Şimdi Siz de Katılabilirsiniz

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları:
1- Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2- Yazım ve dilbilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3- Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4- Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda, site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Popular Posts

Unordered List

Popüler Yayınlar